background
logotype
image4 image1 image2 image3

İlk Maçın Ardından

Turnuvadaki ilk maçımızı 12 Nisan pazar günü saat 13:00'da Odur Köyü ile yapacağız. Karşılaşma Natoyolu caddesindeki Can halı sahada oynanacak.

Pazar günü Ankara'da tahmin edilen en yüksek hava sıcaklığı 18 derecedir. Maç günü havanın ayrıca bulutlu olması bekleniyor.

Grubumuzdaki diğer takımları ve maç programını ileride yazacağız. Ancak bu ilk maçımızda bütün Susuzörenlileri büyük özveriyle kurduğumuz takımımızı desteklemeye çağırıyoruz.

 

İlk Maçın Ardından

İlk maçımızı ne yazık ki 16-3 gibi farklı bir skorla kaybettik. Maça gelip bizi destekleyen herkese çok teşekkür ederiz.

Takımımızın gollerini Veli (2) ve Öztürk kaydetti. Özellikle Öztürk'ün golü maçtan akılda kalan ender pozisyonlardan biriydi. Karşılaşma gayet centilmence geçti. Hakem kartlarına hiç başvurmadı.

Mağlubiyetin yanı sıra takımımızın ortaya koyduğu futbol da pek iyi değildi. Ancak her şeye rağmen umudumuzu yitirmedik. İnşallah ileriki haftalarda puanlarla tanışacağız. Ayrıca ilerleyen haftalarda teknik sorumlmuz Hasan Mert, taktik anlamda değişiklik yapacağı sinyallerini verdi.

Maç sırasında elinden sakatlanan kaleci Emrah'ın çekilen röntgeninde ciddi bir durumun olmadığı anlaşıldı.

 

Yorum yazmak için yetkiniz yok! Lütfen giriş yapın.

Hazırlayan: TR.EMrah