background
logotype
image4 image1 image2 image3

Susuzören SK

Futbol turnuvası geride kaldı artık. Susuzören olarak başarılı bir garafik çizemedik ne yazık ki. Ancak yine de amacımıza ulaştık. Çünkü turnuvaya başlarken köyümüzün adını duyurmayı ve Divriği'yi ilgilendiren bir organizasyona kayıtsız kalmamayı amaçlamıştık.

 

Kadromuz
 Susuzören SK
 
Ayaktakiler: Emrah Mert, Öztürk Şahin, Veli Şahin, Gürkan Güzel
Oturanlar: Hüseyin Yıldırım, Hikmet Çelik, Hasan Mert, Caner Mert
 
Turnuva başlarken kadro kurmakta zorlanmıştık. Çünkü köy nüfusu az olduğu gibi Ankara'daki hemşehrilerimiz de az sayıda.  Her şeye rağmen Susuzören için ter döken bu sekiz gence sonsuz teşekkür ederiz.
 
Sadece bir yedekle çıktığımız maçlarda çok şükür ki bir sakatlık veya kart cezası yaşamadık. Yedek kalmayı umursamayan ve fedakarlık yapan Caner ve Gürkan'a ayrıca teşekkür ederiz.
 
Takım Sorumlularımız
Kurallar gereği takımımızın iki adet sorumlusu olmuştur. Bunlar Murtaza Mert ve Musa Güzel olarak belirlenmiştir. Kendilerine çok teşekkür ederiz.
 
Tabi turnuva kayıtları sırasında hızlı hareket etmemiz ve kolay ulaşılabilir insanlarla çalışmamız gerekiyordu. Onun dışında gerek kadro kurarken gerekse sorumluları belirlerken herhangi bir kıstas belirlemedik. İstemeden de olsa kalbini kırdığımız veya o sırada ulaşamadığımız hemşehrilerimizden özür dileriz. Ancak hemşehrilerimizin de sitemizi sık sık ziyaret etmeleri ve son gelişmeleri takip etmeleri mesafeleri kısaltacaktır.
 
Taraftarımız
Burada adını sayamayacağımız, sayarsak mutlaka eksik kalacak taraftarlarımıza, yağmur altında bile bizi desteklemeye geldikleri için çok teşekkür ederiz.
 
Gelecek Yıl
2010 yılındaki turnuvadaki amacımız tabi ki bir adım ileri gitmek olacaktır. Daha geniş bir kadroyla ve daha hazır bir takımla daha başarılı sonuçlar almayı umuyoruz.
 
Susuzören Köyü'nün boş durmadığını, bir araya gelebildiğini ve geldiğini göstermek üzere yola çıkan biz gençler bu turnuvayla bir adım atmış olduk. Tabi futbol turnuvasına katılmakla yetinemeyiz. Umarız ki birlikteliğimiz artarak devam edecektir. 
 
Turnuvayla ilgili daha fazla fotoğraf için www.divrigidernegi.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
 
Susuzoren.com
 

Yorum yazmak için yetkiniz yok! Lütfen giriş yapın.

Hazırlayan: TR.EMrah